::: 26 Ocak 2007 - 16 Mayıs 2007 Tarihleri Arasında UYAP Uzaktan Eğitim Projesi Kapsamında Kendilerine Atanan Uzaktan Eğitimlerin Tamamını Bitirip “Katılma Belgesi” Almaya Hak Kazanan Personel Listesi

 

     

 

     
    26 Ocak 2007 - 16 Mayıs 2007 tarihleri arasında Uzaktan Eğitim Projesi kapsamında kendilerine atanan uzaktan eğitimlerin tamamını bitiren Hâkim, Cumhuriyet Savcısı, Adalet ve Ceza İnfaz Kurumu personelinin isimleri kendilerine “katılma belgesi” verilmek üzere Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ve Eğitim Dairesi Başkanlığı'na gönderildi.

     Uzaktan Eğitim Yönetim Sistemi sayesinde eğitimler merkezden takip edilebilmekte ve eğitimlere devam, eğitimlerin tamamlanma durumu ve benzeri her türlü rapor alınabilmektedir.

       Bundan sonraki süreçte de kendilerine atanan eğitimleri tamamlayan Hâkim, Cumhuriyet Savcısı, Adalet ve Ceza İnfaz Kurumu personeline “katılma belgesi ” verilmesine devam edilecek, ayrıca uzaktan eğitim sistemi üzerinden yapılacak sınavda başarılı olanlara ayrıca “ başarı belgesi” verilecektir.

          26 OCAK 2007 - 16 Mayıs 2007 Tarihleri arasında kendisine atanan tüm eğitimleri bitiren kullanıcı listesi için Tıklayınız.